درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید

شرکت آژند سیم آریا با مدیریت مهدی ژیانی فیض آبادی با بیش از بیست وپنج سال سابقه در تولید مفتول صنعتی شامل مفتول مسوار، مفتول سفید (اسیدشوی) و مفتول سیاه فعالیت داشته است. این شرکت مفتخر است سهم کوچکی در رشد و شکوفایی صنعت تولید مفتول و صنایع وابسته داشته و همچنین توانسته است، با یاری خداوند و با تمرکز بر ارائه انواع مفتول مسوار، مفتول سفید (اسیدشوی) و مفتول سیاه را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در رفع نیاز صنعتگران اهتمام ورزد

چرا باید مارا انتخاب کنید؟

کادر حرفه ی

دارای کادر فنی مجرب

تجارب پیشین

تکیه بر تجارب پیشین

ماشین آلات

دارای ماشین آلات ویژه

کارگاره وسیع

دارای کارگاه وسیع

تیم ما

 متشکل از افراد مجرب، کارآمد و دانشگاهی و با تلفیق کارگاه های با تجربه  بیش از25 سال در صنعت تولید مفتول شامل مفتول مسوار، مفتول سفید و مفتول سیاه در سال 1395 ایجاد گردیده است. 

شرکت آژند سیم آریا

اهداف شرکت ما

اهداف شرکت آژند سیم آریا مشتری مداری و ایجاد اعتماد برای یک همکاری بلندمدت و ادامه‌دار بوده و هست. کلیه محصولات این مجموعه شامل مفتولهای مسوار، شسته، سیاه باکیفیت تضمین‌شده و استفاده از مواد اولیه مرغوب استاندارد و مورد سفارش، تولید شده و با توجه به تکیه تجربه بلند مدت شرکت و به لطف خداوند متعال اعتباری را به ما بخشیده که مسئولیت ما را در مقابل مشتریان وفادارمان بیشتر می‌کند. قیمت رقابتی در کنار کیفیت مناسب مفتولهای مسوار، شسته، سیاه معنا پیدا می‌کند و ما با شعار تلاش برای کیفیت بهتر و راز ماندگاری همیشه سعی داشته‌ایم کیفیت تولید را فدای سود بیشتر نکنیم تا بتوانیم محصولی شاخص در مقایسه با رقبا تولید و عرضه نماییم. ازآنجا که محصولات شرکت آژند سیم آریا ، مورداستفاده در صنایع نفت و گاز، خودرو سازی، پیچ سازی، پتروشیمی، کشاورزی و بخشهای مربوطه قرار می‌گیرد مفتخرگردیدیم تا با شرکت های مهم همکاری داشته باشیم. صنایع مفتول سازی آژند سیم  با تنوع تولید مفتولهای مسوار، شسته، سیاه و پشتیبانی فروش خود، راه را برای فعالیت بهتر و صرفه‌جویی اقتصادی هموار کرده تا چرخه صنعت روزافزون گردانیده شود.

Buy now
Translate »