درباره ما

کیفیت را با ما تجربه کنید.

درباره ما بیشتر بدانید.

مناسب با تکیه بر تجارت پیشین و کادر فنی مجرب

شرکت آژند سیم آریا با مدیریت مهدی ژیانی فیض آبادی با بیست سال سابقه در تولید مفتول صنعتی شامل مفتول مسوار، مفتول سفید (اسیدشوی) و مفتول سیاه تلاش کرده است. سهم کوچکی در رشد و شکوفایی صنعت تولید مفتول مسوار، مفتول سفید (اسیدشوی) و مفتول سیاه و صنایع وابسته داشته باشد. این شرکت با تمرکز ارائه انواع مفتول مسوار، مفتول سفید (اسیدشوی) و مفتول سیاه با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت توانسته است با یاری خداوند در رفع نیاز صنعتگران به محصولات مفتولی شامل مفتول مسوار، مفتول سفید (اسیدشوی) و مفتول سیاه اهتمام ورزد.

شرکت آژند سیم آریا (آسا) متشکل از افراد مجرب، کارآمد و دانشگاهی و با تلفیق کارگاه های با تجربه (صنایع مفتولی ژیانی سابق) بیش از 20 سال در صنعت تولید مفتول شامل مفتول مسوار، مفتول سفید (اسیدشوی) و مفتول سیاه در سال 1395 ایجاد گردیده است. ترکیب نیروی انسانی، دستگاه ها و ماشین آلات تولید این شرکت طوری تامین و طراحی گردیده است که با بهره گیری از تجربه و توان فنی مهندسی به صورت تخصصی در صنایع سیم و مفتول شامل مفتول مسوار، مفتول سفید (اسیدشوی) و مفتول سیاه انجام وظیفه می نماید، لذا در کلیه تولیدات و فعالیتها به دنبال قابلیت های کلیدی بر پایه تفکر و تصمیم مدیریت کیفیت جامع و تکیه بر مدیریت تکنولوژی روز دنیا و رعای منطق اقتصادی و نهایتاً ارائه محصولات با کیفیت در زمان بندی مناسب می باشد.

اهداف ما

اهداف شرکت آژند سیم آریا مشتری مداری و ایجاد اعتماد برای یک همکاری بلندمدت و ادامه‌دار بوده و هست. کلیه محصولات این مجموعه شامل مفتولهای مسوار، شسته، سیاه باکیفیت تضمین‌شده و استفاده از مواد اولیه مرغوب استاندارد و مورد سفارش، تولید شده و با توجه به تکیه تجربه بلند مدت شرکت و به لطف خداوند متعال اعتباری را به ما بخشیده که مسئولیت ما را در مقابل مشتریان وفادارمان بیشتر می‌کند. قیمت رقابتی در کنار کیفیت مناسب مفتولهای مسوار، شسته، سیاه معنا پیدا می‌کند و ما با شعار تلاش برای کیفیت بهتر و راز ماندگاری همیشه سعی داشته‌ایم کیفیت تولید را فدای سود بیشتر نکنیم تا بتوانیم محصولی شاخص در مقایسه با رقبا تولید و عرضه نماییم. ازآنجا که محصولات شرکت آژند سیم آریا ، مورداستفاده در صنایع نفت و گاز، خودرو سازی، پیچ سازی، پتروشیمی، کشاورزی و بخشهای مربوطه قرار می‌گیرد مفتخرگردیدیم تا با شرکت های مهم همکاری داشته باشیم. صنایع مفتول سازی آژند سیم  با تنوع تولید مفتولهای مسوار، شسته، سیاه و پشتیبانی فروش خود، راه را برای فعالیت بهتر و صرفه‌جویی اقتصادی هموار کرده تا چرخه صنعت روزافزون گردانیده شود.

به امید همکاری و ساخت ایرانی مقتدر و توانا با کوشش و همت یکدیگر به‌سوی کشوری سربلند و سرافراز

ما را بیشتر بشناسید.

با تضمین صددرصد کیفیت در محصولات

  • company
    company
  • company
    company
  • company
    company

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید