صنایع مفتولی در کرج

 در مطالب ما, مفتول

صنایع مفتولی آژند سیم آریاصنایع مفتولی آژند سیم اریا

شرکت آژند سیم آریا (آسا) با مدیریت مهدی ژیانی فیض آبادی ،با بیست سال سابقه و بالاترین رتبه در میان صنایع مفتولی در کرج،
تولید کننده مفتول های  کم کربن برای مصارف صنعتی از سایز 1.20 تا 12 میلیمتر به صورت کلاف و شاخه با بسته بندی منحصر بفرد در انواع مفتول مسوار، مفتول سفید (اسیدشوی) و مفتول سیاه قادر به طراحی و ارائه محصولات خود برای صنایع وابسته می باشد.

به دلیل بالا بودن اهمیت کیفیت تولید در محصولات تولیدی این شرکت که شامل مفتول مسوار، مفتول سفید (اسیدشوی) و مفتول سیاه در مصارف صنایع وابسته، این شرکت با استفاده از بهترین مواد اولیه و مواد شیمیایی درجه 1 و مرغوب ، کنترل دقیق در تولید مفتول ها و انجام آزمایشات گوناگون توسط واحد کنترل در طی مسیر تولید مفتول مسوار، مفتول سفید (اسیدشوی) و مفتول سیاه سعی در جلب رضایت مشتریان گرامی نموده است.

ترکیب نیروی انسانی، دستگاه ها و ماشین آلات تولید این شرکت طوری تامین و طراحی گردیده است که با بهره گیری از تجربه و توان فنی مهندسی به صورت تخصصی در صنایع سیم و مفتول انجام وظیفه می نماید، لذا در کلیه تولیدات و فعالیتها به دنبال قابلیت های کلیدی بر پایه تفکر ، کیفیت جامع و تکیه بر مدیریت تکنولوژی روز دنیا و نهایتاً ارائه محصولات با کیفیت در زمان بندی مناسب می باشد.

 چه چیز ما را متفاوت می کند؟

  •  بالاترین تولید محصول در یک سال اخیر
  • دارای مجوز رسمی و گواهینامه های متعدد
  • برخورداری از نیروهای متعهد، متخصص و با تجربه با سطح دانش مطلوب
  • آشنایی با استانداردهای مربوطه
  • آشنایی با نیاز صنایع وابسته و مشتریان گرامی
  • برخورداری از امکانات نرم افزاری روز دنیا جهت طراحی و تولید با کیفیت مفتول های مسوار، سفید (اسیدشور) و سیاه در زمانبندی مناسب

کارشناسان فروش ما آماده فروش انواع سیم مفتول گالوانیزه و مفتول مسوار و سیم روکش دار و سیم مفتول سیاه فابریک می باشد.
کارشناسان ما آماده مشاوره و پاسخگویی به شما می باشند. یا ما در تماس باشید

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید