فروش مفتول مسوار

 در مطالب ما, مفتول

فروش مفتول مسوار

فروش مفتول مسوار به صورت کلاف ، قرقره و شاخه صورت می گیرد .

مفتول مسوار شاخه در ابعاد 0.5 متر و 1 متر و 2 متر و 3 متر و 4 متر و 5 متر و 6 متر به فروش می رسد و همچنین مفتول مسوار کلاف به صورت کلاف های 2 کیلویی صادراتی با سلفون و گونی پیچ شده و کلاف 15 کیلویی و کلاف 20 کیلویی و کلاف 30 کیلویی و کلاف 50 کیلویی و کلاف 100 کیلویی به فروش می رسد و همچنین مفتول مسوار به صورت چیده شده به صورت سوئیسی بر روی هاسپل انجام می شود که در فرم سوئیسی هیچگونه گره ای بین لایه های مختلف انجام نمی شود.فروش مفتول مسوار قرقره پیچ شده بر روی قرقره های فلزی و پلاستیک متناسب با متراژ و سفارش مشتری بر روی قرقره به وسیله دستگاه جمع کن بسته بندی می شود.

کارشناسان فروش ما آماده فروش انواع سیم مفتول گالوانیزه و مفتول مسوار و سیم روکش دار و سیم مفتول سیاه فابریک می باشد.

برای خرید سیم مفتول مسی مسوار با ما در تماس باشید. کارشناسان ما آماده مشاوره و پاسخگویی به شما می باشند.

شرکت آژند سیم آریا (آسا) تولید کننده مفتول های صنعتی از قطر 1.20تا 12 به صورت کلاف و شاخه در انواع مسوارشسته و سیاه

خرید مفتول مسوار

در هنگام خرید مفتول مسوار حتما به نکات زیر دقت کنید

1. مفتول مسوار در شرایط نامناسب دچار زنگ ضدگی می شود به همین خاطر این محصول را در بسته بندی مناسب و لوله های پلاستیکی عایق و سلفون پلاستیکی ضخیم بسته بندی می کنند .

2. مفتول مسوار در صورت عدم اسید شویی صحیح و ترکیب نامناسب و بی کیفیت مواد دچار مشکلاتی همانند ریزش مس ،برفک و لکه لکه شدن ،نرمی و سفتی غیر طبیعی می شود ، لذا حضور یک مهندس شیمی که انالیز وان مواد را به صورت مداوم مورد بررسی قرار بدهد ضروری است.

3. مفتول مسوار از جنس مفتول های مختلفی تولید می شود مانند : آلمینییوم و فولاد کم کربن و پر کربن و استیل و … در هنگام خرید مفتول مسوار دقت داشته باشید که کیفیت مفتول تولید شده از کنار ورق و ضایعات آهن در مقایسه با مفتول تولید شده از کلاف فولاد کم کربن کارخانه نورد فولاد که مستقیما از شمش و اسلب و سنگ آهن تولید می شود بسیار تفاوت دارد و در آنالیز محصولات این کیفیت خود را نشان می دهد.

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید