قیمت مفتول مس

 در مطالب ما, مفتول

قیمت مفتول مس

برای اطلاع از قیمت مفتول مس باید گزینه های زیادی را در نظر گرفت. علاوه بر آن قیمت مفتول مس طبق خبرهای وب سایت های مهم در سال آینده افزایش خواهد یافت.

متاسفانه از افزایش قیمت مفتول مس در سال آینده زمزمه هایی به گوش می رسد چرا که تغییر فرمول قیمتی، موجب افزایش رقابت این فلز در معاملات بورس كالا شد.

به گفته كارشناسان حوزه فلزات پایه این افزایش تقاضا از یكسو به دلیل افزایش نرخ ارز و از سوی دیگر ترس معامله گران از ادامه این نوسانات در روزهای پایانی سال جاری بوده است.

درضمن رشد میانگین بهای مس طی هفته گذشته در بورس جهانی لندن قیمت این محصول را نسبت به هفته گذشته بیش از 100 تومان در هر كیلو افزایش داده است. این در حالی می باشد كه نرخ پایه مفتول مس شركت ملی این فلز با افت نسبت به هفته اخیر رو به رو شده است كه به گفته متخصصان این حوزه این كاهش نرخ به دلیل افزایش عرضه این محصول در این روز بوده است.

درنتیجه این افزایش قیمت فلز ، قیمت مفتول های مسوار و مسی نیز رو به افزایش خواهد بود چرا که ماده اصلی تشکیل دهنده مفتول های مسوار همین فلز می باشد و با رشد نرخ مس نیز این مفتول ها افزایش نرخ خواهند داشت.

حال مسوار چیست؟

مسوار یکی از انواع آلیاژ فلزات می باشد که به دلیل چکش خواری و انعطاف پذیری بالا برای مصارف مختلف استفاده میگردد. عموما به دو صورت کلاف و شاخه‌ای در بازار عرضه می‌شود. برای جلوگیری از خوردگی و افزایش مقاومت آن، از روکش مس بر روی این مفتول استفاده می‌شود. از کاربردهای مهم آن‌، ساخت وسایل آشپزخانه و لوازم تزیینی است.

مفتول مسوار 

پایه و اساس همه مفتول‌های فلزی را آلیاژ آهن تشکیل می‌دهد، البته شیوه پرداخت، روند تولید و شکل‌دهی به مفتول‌، پوشش‌بندی و روکش‌گذاری، جنس ماده مورد استفاده‌قرارگرفته برای روکش و مقاوم‌سازی مفتول، نوع آب‌بندی و مواد بکاررفته برای لعاب‌کاری و حرارت بکاررفته در تولید مفتول (گرم و سرد)، انواع مختلف مفتول‌ها را پدید می‌آورد که ویژگی‌های مختلفی داشته و براساس این ویژگی‌ها، قیمت و کاربردهای‌شان تفاوت می‌کند.

برای اطلاع دقیق از قیمت مفتول مس با ما در تماس باشید.
۰۲۱۴۶۸۹۲۵۰۴ – ۰۲۱۴۶۸۹۲۵۰۳

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید